Masz za wysoki cholesterol? Obniż go!

forever

Miąższ Aloe vera oczyszcza krew i aktywuje funkcjonowanie ciałek krwi, co pobudza krążenie. Obecny w nim w znacznej ilości błonnik hamuje wchłanianie cholesterolu, jak również kwasów tłuszczowych. Inne składniki poprawiają przepływ krwi i mają pozytywny wpływ na pracę serca oraz krążenie.
Dobroczynne właściwości aloesu Aloe Vera Gely.

Właściwości aloesu.
Aloes ma właściwości oczyszczające. Pomaga na dolegliwości układu trawienia, wrzody żołądka, zaparcia i inne. Oczyszcza krew i cały nasz organizm z grzybów i drożdży. Pomaga również w obniżeniu cukru we krwi, co jest ważne dla osób chorych na cukrzyce.

Aloes wspomaga również przemianę materii. Wzmaga procesy trawienne w organizmie oraz wchłanianie w jelitach. Wystarczy przez kilka tygodni codziennie dodawać łyżkę miąższu z aloesu do szklanki wody lub ulubionego soku, aby zauważyć poprawę swojego samopoczucia i uregulowaną pracę jelit. Trzeba pamiętać w szczególności o tym, że jeśli chcemy zwiększyć dawkę musimy robić to stopniowo, ponieważ zbyt duża ilość aloesu spowoduje efekt przeczyszczający.

Patologiczne zmiany w naczyniach krwionośnych zwane miażdżycą często postępują w ślad za cukrzycą. Zaburzenia tolerancji glukozy, wiążą się zazwyczaj z podwyższonymi poziomami trójglicerydów i cholesterolu we krwi, co przyspiesza zmiany miażdżycowe. Badania na pacjentach wykazały, że po około dwóch tygodniach większość zgłosiła polepszenie samopoczucia. Poziom trójglicerydów we krwi zaczął się zmniejszać po około trzech miesiącach a dobry HDL cholesterol wzrósł o 25%.

Regularne picie miąższu Aloe Vera Gely:
– zmniejsza poziom złego LDL cholesterolu
– zwiększa stosunek dobrego HDL cholesterolu do całkowitego poziomu cholesterolu we krwi
– zmniejsza poziom trójglicerydów
– zmniejsza poziom fosfolipidów
– odkryte w aloesie związki z grupy lektyn mają wybitne działanie antyzakrzepowe

Aloes działa przeciwmiażdżycowo i co najważniejsze działa kompleksowo, działanie składników aloesu odbywa się u źródeł miażdżycy – tam gdzie rodzi się ona w zaburzeniach przemiany materii. Ważne jest to, że aloes nie ma żadnych działań ubocznych.

Jeżeli kupujesz miąższ z aloesu Aloe Vera Gel lub galaretkę aloesową Aloe Vera Gelly zwróć uwagę na zawartość aloesu. Na rynku jest dostępnych wiele produktów, które rzekomo zawierają wyciąg z naturalnego aloesu, a w rzeczywistości jego zawartość jest niewielka. W produktach firmy Forever Living Products możemy mieć pewność że jego zawartość jest naprawdę wysoka. W samym Aloe Vera Gel (miąższ z aloesu) – zawiera aż 97,4% stabilizowanego miąższu Aloe Vera! Ponadto możemy być pewni, iż wszystkie dodatkowe składniki w produktach firmy FLP są w 100% pochodzenia naturalnego.

Wybierajmy zdrowie, bo ono jest kluczem do wszystkiego innego. Bez niego nic nie osiągniemy!

Ten wpis został opublikowany w kategorii Rodzina, Zdrowie i uroda, Życie codzienne i oznaczony tagami , , , , . Dodaj zakładkę do bezpośredniego odnośnika.

7 odpowiedzi na „Masz za wysoki cholesterol? Obniż go!

 1. ~Marek pisze:

  Szczególnie zmniejsza poziom złego cholesterolu,!

 2. ~Kasia pisze:

  Hm nawet nie wiedziałalam ze tak obniża cholesterol

 3. bys sie zdziwiła jak obniża mi z 240 obniżył do 190 czyli juz teraz mam normę

 4. ~Kamil W pisze:

  Ja również polecam go na obniżenie cholesterolu, piłem kilka miesięcy.

 5. ~Daniel pisze:

  Intereująca strona

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Możesz użyć następujących tagów oraz atrybutów HTML-a: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>