Anemia, a produkty Forever.

Anemia to potoczna nazwa niedokrwistości, czyli zbyt małej ilości hemoglobiny
w erytrocytach (krwinkach czerwonych), bądź zbyt małej ilości samych tych krwinek. Niedokrwistość jest chorobą często ukrywającą się w naszym organizmie i powoli doprowadzającą do jego wyniszczania. Dlatego tak ważne jest badanie krwi.

Objawy anemii to m.in.:

  • bladość skóry;
  • bladość błony śluzowej jamy ustnej i spojówek oka;
  • częste uczucie zmęczenia;
  • ociężałość;
  • senność;
  • przy niewielkim wysiłku zadyszka, ból głowy, szum w uszach, czy mroczki przed oczami;
  • krwawienia z nosa;
  • ciemno zabarwiony mocz;
  • nieregularne miesiączkowanie lub brak miesiączkowania;
  • skłonność do omdleń.

Anemia staje się coraz bardziej rozpowszechniona. Wiele osób choruje nawet o tym nie wiedząc. Choroba ta ma wiele przyczyn, jedną z nich jaką możemy wymienić to zanieczyszczenie organizmu, zanieczyszczenie jelit, niedożywienie.

Dr. Elżbieta Olejnik – podczas jednego ze swoich wykładów zwracała uwagę jak produkty Forever Living Products mogą pomóc w walce z anemią. Produkty Forever są naturalne i bezpieczne, dodatkowo w pełni przyswajalne dla naszego organizmu. Dostarczają one wielu mikro i makroelementów – w tym żelaza tak potrzebnego w przypadku anemii, niezbędnych witamin z grupy B itp.

 Polecane przez dr. Elżbietę Olejnik produkty to:

Pola Zielenisproszkowane młode źdźbła zbóż: pszenicy, jęczmienia oraz lucerny. A to właśnie lucerna jest rekordzistka w ilości łatwo przyswajalnego żelaza. Dlatego też produkt ten tak bardzo jest zalecany dla osób z anemią i problemami z przyswajaniem żelaza.

Mleczko pszczele - produkt nazywany eliksirem życia. Produkt ten ma niezliczoną ilość funkcji jedną z nich jest zwiększanie poziomu żelaza we krwi. Powiększa on ilość i rozmiar czerwonych krwinek, dotlenia i regeneruje komórki. Mleczko pobudza również naturalną aktywność biologiczną organizmu, dostarcza mu brakujących elementów, takich których nie dostarczamy pokarmem. Uzupełnia również stany wszelkich niedoborów, niedożywienia i silnego osłabienia. Zawiera kompleks witamin z grupy B, ponad 20 pierwiastków: żelazo, magnez, cynk, potas, wapń, mangan itp.

Miąższ Aloesowy jest to czysty w 100% naturalny miąższ aloe vera. Pomaga regulować pracę przewodu pokarmowego. Spożywany regularnie pozwoli cieszyć się dobrym zdrowiem, pełnią sił witalnych.

 Dodając do tych produktów również produkt Forever Life – Twoja dieta będzie doskonale zbilansowana i każdego dnia dostarczysz odpowiednich składników, niezależnie od tego czy w ciąg dnia uda Ci się spożyć odpowiednią ilość posiłków.

Ten wpis został opublikowany w kategorii Rodzina, Zdrowie i uroda, Życie codzienne i oznaczony tagami , , , , . Dodaj zakładkę do bezpośredniego odnośnika.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Możesz użyć następujących tagów oraz atrybutów HTML-a: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>