Aloesowy Płyn do Demakijażu- piękna i nawilżona skóra

Czy zdarzyło wam się kiedykolwiek mieć problem ze zmyciem makijażu? Przez dłuższy czas tarłyście swoje powieki i ciągle nie byłyście zadowolone z efektu? Albo czy zdarzyło Wam się po usunięciu makijażu zauważyć, iż macie suchą, zmęczoną skórę powiek? Czy Wasze środki do demakijażu wysuszają waszą skórę? Albo chcielibyście aby środek do demakijażu równocześnie go zmywał jak i pielęgnował waszą skórę? Forever Living Products stworzyło taki płyn do demakijażu! -  i z opinii wielu kobiet spełnia on ich wymagania i wypełnia swoją rolę znakomicie!

Jak wiecie zachowanie młodego wyglądu skóry wokół powiek po części zależy od  dokładnego usuwania makijażu na noc. Bardzo dużo złego można uczynić naszej skórze jeżeli go nie zmywamy poprawnie lub korzystamy z mało efektywnych  kosmetyków do demakijażu. Tak delikatna skóra jaką jest skóra naszych powiek powinna być delikatnie traktowana. Aloesowy Płyn do demakijażu Oczu Sonya – to ekskluzywny środek pielęgnacyjny o maksymalnej zawartości składników całkowicie naturalnych dla naszej skóry

Dzięki lekkiej beztłuszczowej konsystencji działa szybko i delikatnie dokładnie usuwając makijaż oczu, jednocześnie odżywiając skórę i nawilżając rzęsy. Miąższ Aloe Vera działa regenerująco, odżywczo i kojąco na delikatną skórę wokół oczu.  Aby zobaczyć jego moc wystarczy przyłożyć nasączony wacik do skóry, następie przytrzymać go przez kilka sekund po czym ściągnąć go delikatnym ruchem  w dół. Potem zebrać pozostałości spod dolnej powieki ruchem od skroni ku nosowi. Po usunięciu całkowicie makijażu należy przemyć powieki czysta wodą.

Aloesowy Płyn do demakijażu Sonya – Nie zawiera alkoholu, a dzięki naturalnym właściwościom aloesu oraz dodatkom aminokwasów z ziarna owsa sprawia iż  wszelkie ślady tuszu do rzęs, kredek czy cieni do powiek zostają dokładnie usunięte z powierzchni powieki.

Podsumowując Aloesowy płyn do demakijażu oczu Sonya:

  • Doskonale zmywa makijaż oczu – wystarczy tylko przyłożyć nasączony wacik!
  • Dzięki wysokiej zawartości aloesu zapobiega stanom zapalnym
    i podrażnieniom
  • Regeneruje delikatną skórę powiek po wielogodzinnym kontakcie z kosmetykami kolorowymi
  • Nie zawiera alkoholu ani substancji tłuszczowych

Główne składniki produktu to:
Czysty, stabilizowany miąższ Aloe Vera (45.35%), woda, kokoamfodioctan dwusodowy, polisorbat-20, ester kwasu kakaowego i sacharozy, aminokwasy owsiane (związane laurylatem sodowym), hydroksyetyloceluloza, fenoksyetanol, metyloparaben, propyloparaben, sól dwusodowa EDTA.

Ten wpis został opublikowany w kategorii Rodzina, Zdrowie i uroda, Życie codzienne i oznaczony tagami , . Dodaj zakładkę do bezpośredniego odnośnika.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Możesz użyć następujących tagów oraz atrybutów HTML-a: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>