Aloes na pomoc chorym na łuszczycę.

Kto Cierpi na ta chorobę, wiele o niej wie. Osoby które nie muszą borykać się z nią każdego dnia często zastanawiają się czym jest łuszczyca.

Łuszczyca jest chorobą, która polega na zbyt szybkim wzroście i nieprawidłowym dojrzewaniu komórek naskórka, co powoduje intensywne jego rogowacenie. Objawy dla osoby chorej są nieprzyjemnie – są to zmiany pokryte perłowymi łuskami. Pojawiają się one na łokciach, kolanach, ramionach, rękach, nogach, klatce piersiowej i wielu innych miejscach. Ze schorzeniem tym wiąże się utrata wielonienasyconych kwasów tłuszczowych, np. Omega-3.

Prawidłowy rozwój komórek uzależniony jest od wpływu dwóch substancji, tzw. cyklicznego AMP oraz GMP. Jeżeli równowaga miedzy tymi substancjami zostaje zaburzona, rozwój komórek naskórka wymyka się spod kontroli i w rezultacie pojawia się łuszczyca. Zaburzenie tej równowagi może spowodować również powstanie toksycznych aminokwasów, które pojawiają się w efekcie nieprawidłowego trawienia białek. Aby wspomóc organizm w walce z łuszczycą należy całkowicie usunąć z organizmu toksyny. Po oczyszczeniu go należy dostarczyć organizmowi niezbędne ilości witamin i minerałów.

Pozytywna reakcja organizmu widoczna jest po zastosowaniu preparatów odżywczych Forever Living Products, a mianowicie: Miąższu aloesowego z dodatkiem żurawiny, Arctic Sea, Mleczko pszczele, Absorbent C, Krem aloesowo propolisowy na zmiany skórne. Wskazane jest również stosowanie mydła i płynu do kąpieli. Bardzo ważne jest by nie niszczyć flory bakteryjnej, która jest bardzo potrzebna naszej skórze.

Ten wpis został opublikowany w kategorii Rodzina, Zdrowie i uroda, Życie codzienne i oznaczony tagami , , . Dodaj zakładkę do bezpośredniego odnośnika.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Możesz użyć następujących tagów oraz atrybutów HTML-a: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>