Zobacz jak Nas oszukują wielkie firmy farmaceutyczne!


Błędne koło robienia biznesu na chorobach:
1. 100% RDA – drastycznie niskie dawki witamin – standardem w suplementach diety;
2. Zakaz stosowania oświadczeń zdrowotnych witamin.
3. Publiczne dyskredytowanie badań nad witaminami
4. Atakowanie tych, którzy ujawniają ten proceder

…. powoduje, że co roku wydaje się miliardy dolarów na choroby, które można cofnąć lub im skutecznie zapobiegać….


Prawa przemysłu farmaceutycznego

1. Przemysł farmaceutyczny nie jest gałęzią zdrowia, lecz branżą inwestycyjną, zapewniającą zyski dla jej akcjonariuszy.

2. Rynkiem dla przemysłu farmaceutycznego jest nasz organizm – lecz tylko tak długo, jak długo jest chory. Istnienie i rozprzestrzenianie się chorób jest niezbędne dla kontynuacji i wzrostu biznesu farmaceutycznego.

3. Przemysł farmaceutyczny ogranicza się do badań syntetycznych substancji chemicznych, ponieważ można je patentować i związane z tym opłaty licencyjne są podstawą astronomicznych zysków koncernów farmaceutycznych.

4. Zapobieganie i zwalczanie chorób zmniejsza globalne rynki leków farmaceutycznych, a zatem nie jest w interesie tego przemysłu promowanie tego. W rzeczywistości, przemysł farmaceutyczny aktywnie walczy z każdą informacją o skutecznej metodzie zapobiegania i zwalczenia jakiejkolwiek z chorób.

5. Niebotyczne zyski (zwrot z inwestycji) w tej branży oparte są o tantiemy dla opatentowanych leków. Co więcej, te patenty są ekonomiczną i prawną zastrzeżoną podstawą dla tej branży, tworząc monopol dla globalnej opieki zdrowotnej.

Ten wpis został opublikowany w kategorii Rodzina, Zdrowie i uroda, Życie codzienne i oznaczony tagami . Dodaj zakładkę do bezpośredniego odnośnika.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Możesz użyć następujących tagów oraz atrybutów HTML-a: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>